top of page
sportovec foto .jpg

Služby pro sportovce

Rekreační sportovci

Poskytujeme komplexní péči pro vaše tělo při mírné až střední sportovní zátěži. Nabízíme výživu vašich buněk, navýšení svalové hmoty, udržování energie, vhodnou suplementaci podle laboratorních výsledků a zvýšení odolnosti imunitního systému.

Profesionální sportovci

Poskytujeme profesionální péči a vhodnou stravu pro zlepšení fyzického a psychického zdraví při vysokých sportovních výkonech. Pečujeme s profesionální kvalitou o vaše tělo, aby jste mohli podávat maximální výkony v nejlepší kondici.

Sportovní kluby

Nabízíme zdravotní péči o vaše sportovce pro dosahování maximálních výsledků na každodenní bázi. Naše péče zahrňuje krevní rozbory z pohledu makro a mikro prvků, vitamínů, enzymů a stresových hormonů. Dále naše péče zahrňuje implementaci výsledků do výživového a tréninkového plánu a optimalizaci regenerace po zátěži.

Komu jsme pomohli

Lucie a Barbora Galádová

Lucie & Barbora Galádová

Česká reprezentantka v rychlostní kanoistice

“Chtěla bych Vám moc děkovat, že jste se mě i dceři tolik věnovala. Od té doby, co chodím k Vám, se vše začalo vylepšovat. Jak jsme zjistily na co má mé tělo intoleranci, po vynechání určitých potravin, asi už po 14 dnech jsem se cítila mnohem lépe.”

Kamila Kordovská

Kamila Kordovská

Česká reprezentantka v házené

“Jsem moc vděčná za tyto rozsáhlé testy. Díky nim jsem zjistila, na jaké potraviny mám alergii, a to nejdůležitější, že trpím histaminovou intolerancí. Ta vysvětlila moje několikaleté problémy. Teď je to několik týdnů, od naší první konzultace, co se snažím dodržovat stravu podle Vašeho doporučení. Postupně poznávám, jaké potraviny mi dělají dobře a naopak.”

Jana Czeczinkarová

Jana Czeczinkarová

Česká reprezentantka na horských kolech a v cyklokrosu

“Ráda bych Vám poděkovala za Váš čas a péči o mé stravování a za doporučení testu potravinových intolerancí. Díky Vám se mi podařilo to, v co jsme ani nedoufala, a to vyřešit kožní problémy, únavu a taky hmotnost. Mám mnohem více chuť na tréninku a celkově se mi zlepšilo dýchání i psychika.”

bottom of page